Strona główna > Kariera

Dołącz do naszego zespołu

Jesteśmy firmą o ugruntowanej, długoletniej tradycji na rynku lubelskim, polskim i zagranicznym. Aktualnie do naszego Zespołu w Lublinie poszukujemy pracowników na stanowiska

PRACOWNIK PRODUKCJI

W naszej Firmie będzie mógł:

  • Być częścią zespołu odpowiadającego za produkcję preparatów medycznych i leków wspierających ludzkie zdrowie
  • Odpowiadać za poszczególne etapy produkcji naszych preparatów
  • Obsługiwać urządzenia, maszyny i linie produkcyjne, uczestniczyć w projektowaniu nowych procesów i programów badań, walidować procesy, pomiary i narzędzia, przygotowywać dokumentację z przeprowadzanych badań i analiz statystycznych
  • Nadzorować: stan techniczny urządzeń i maszyn, aparatury kontrolno-pomiarowej, poprawność procesów technologicznych wewnątrz Firmy
  • Dbać o zgodność poszczególnych etapów procesu produkcji z zasadami GMP

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie średnie w kierunku technicznym, elektrycznym, biotechnologicznym, inżynieryjnym, chemicznym, mikrobiologicznym lub pokrewnym,
  • Chcesz mieć udział w produkcji leków i preparatów ratujących i wspierających ludzkie życie i zdrowie w myśl idei, że zdrowie pacjentów jest dla nas najważniejsze,
  • Interesuje Cię obsługa urządzeń, maszyn, aparatur kontrolno-pomiarowych, linii technologicznych i produkcyjnych, planowanie programów badań i pomiarów, analizy mikrobiologiczne
  • Jesteś otwarty na pracę w ściśle określonych warunkach za zachowaniem restrykcyjnych zasad BHP gwarantujących zachowanie zasad GMP

Możemy Ci zaoferować:

  • Umowę o pracę
  • rozwój w ramach wielu różnych zespołów odpowiedzialnych za poszczególne etapy produkcji adekwatnie do swoich zainteresowań
  • możliwość uczenia się biotechnologii od profesjonalistówJ

Zainteresowanych współpracą prosimy o przesłanie swojego cv oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). " na adres: rekrutacja@biomedlublin.com

Specjalista ds. Eksportu

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca współpraca z obecnymi dostawcami i klientami z całego Świata, m.inn. Europy, Azji, Australii, Ameryki Południowej
  • Realizacja celów sprzedażowych, pozyskiwanie nowych klientów oraz koordynacja składanych zamówień
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej (faktury, dokumentacja celna, oświadczenia wymagane do wysyłek)
  • Monitorowanie rynków zagranicznych oraz działań konkurencji pod kątem cen, planów sprzedażowych, procedur produkcyjnych, rynków zbytu)
  • Prowadzenie działań zmierzających do wzrostu sprzedaży, w tym działania marketingowe oraz bezpośrednie spotkania z Klientami
  • Koordynowanie logistyki dostaw i wysyłek i ścisła współpraca z działami wewnątrz organizacji
  • Prowadzenie działań związanych z procedurą celną, w tym kontakt z Izbą Gospodarczą i urzędami celnymi
  • Udział w międzynarodowych targach farmaceutycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową – warunek konieczny
  • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodzielność w działaniu
  • Wysokie kompetencje z zakresu komunikacji interpersonalnej i budowania długofalowych kontaktów z klientami
  • Gotowość do podróży służbowych, w tym zagranicznych

Oferujemy:

  • Możliwość współuczestniczenia w kreowaniu polityki exportowej Firmy oraz udział w misji skoncentrowanej na ratowaniu zdrowia i życia ludzi
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego